PRZEGRANA TRAMPKARZY PO AMBITNEJ GRZE!!

W sobotę o godzinie 10:00 odbył się mecz trampkarzy. Młodzi zawodnicy Rotuza podejmowali na własnym terenie graczy KS Międzyrzecze.

Od początku nasi młodzi zawodnicy ruszyli do ataku mając w pamięci dwie wygrane w sparingach z Międzyrzeczem przed sezonem. Niestety w 15 minucie na prowadzenie wyszli piłkarze gości, piłka lobem minęła naszego bramkarza. Rotuz po sześciu minutach zdołał wyrównać. Wyrównującego gola po pięknym strzale zdobył Szczelina. Gdy wszyscy myśleli, że do przerwy wynik się utrzyma, w 28 minucie podkręcona piłka trafia bramkarza naszego zespołu i wpada do bramki. Do przerwy 2:1 dla Międzyrzecza.

Piłkarze naszej drużyny po przerwie od razu ruszyli do ataku. Stworzyli dużo sytuacji po których kilka razy w słupek oraz poprzeczkę uderzał Szczelina. W 58 minucie ta passa się zakończyła i Szczelina trafia wreszcie do siatki wyrównując stan spotkania. Niestety już minutę po tej akcji skuteczną akcję przeprowadzają goście i obejmują prowadzenia. Ten wynik już się nie zmienił i trzy punkty trafiają do Międzyrzecza.

Obie drużyny grały bardzo dobry mecz jednak więcej dogodnych sytuacji stworzyli trampkarze z Bronowa. W tym meczu sprawdziło się powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Myślę, że nasi młodzi zawodnicy wykorzystali już limit pecha i w następnych meczach łatwo skóry nie sprzedadzą…