Rotuz vs Kalna

Zapowiedz meczu z Kalną

 

W sobotę 5 października o godzinie 15:00 drużyna UKS Rotuz Bronów zmierzy się na własnym terenie z drużyną KS Halny Kalna.

Drużyna Halny Kalna po zeszłotygodniowej porażce 2:5 z Zaporą Wapienica okupuje ostatnie miejsce w tabeli Bielskiej Klasy B Seniorów z zerem punktów na koncie. Piłkarze Kalnej przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania o punkty. Przyjadą do Bronowa z chęcią sprawienia niespodzianki, chcąc zdobyć w tym sezonie pierwsze punkty.

Nasza drużyna po zeszłotygodniowej porażce z Bujakowem w dramatycznych okolicznościach zajmuje najniższy stopień podium w tabeli. Nasi piłkarze na pewno będą chcieli umocnić się na tej pozycji i wygrać tą konfrontację, każdy inny wynik będzie dla nas bolącą porażką. Liczymy na to, że trener Mariusz Cupriak desygnuje do gry najlepiej dysponowanych zawodników. Życzymy powodzenia naszej drużynie.

Warto dodać, że najciekawsze spotkanie tej kolejki odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:00 u naszych sąsiadów w Ligocie, gdzie miejscowy LKS będzie podejmować wicelidera Bujaków. Myślę, że w tym meczu wiceliderowi będzie ciężko zdobyć komplet punktów o ile sędziowie będą prowadzić to spotkanie w duchu fair play. Ja osobiście stawiałbym na remis.

 

PRZYPUSZCZALNY SKŁAD DRUŻYNY ROTUZA:

 

Bramkarz: Iskrzycki

 

Obrona: Furczyk, Warmus, Cupriak, Kuś

 

Pomoc: Falewski, Duda, Pyka, Teis

 

Napastnicy: Chmielniak, Kopiasz

 

Autorzy: jasson88 i Fala