Łodygowice 3 – 1 Rotuz…

A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE!!

 

Jak to możliwe?? Takie pytanie po niedzielnym spotkaniu zadaje sobie pewnie większość kibiców oraz piłkarzy Rotuza. Nasza drużyna uległa na wyjeździe drużynie Słowiana Łodygowice 1:3.

Przed spotkaniem było wiadomo, że drużyna z Bujakowa pokonała Grodziec i ewentualna wygrana Rotuza zbliżyła by naszą drużynę na dwa punkty do lidera. Dlaczego tak się nie stało?? To pytanie niestety muszę zostawić bez komentarza.

Trener na to spotkanie postanowił dać szansę w wyjściowym składzie kilku piłkarzom, którzy uczęszczają regularnie na treningi a do tej pory rozpoczynali mecze na ławce rezerwowej. Co spowodowało, że tacy piłkarze jak: Duda, Chmielniak, Warmus, Furczyk oraz Cupriak, grający do tej pory w każdym meczu od pierwszej minuty usiedli na ławce.

Ich brak można było zobaczyć już od pierwszej minuty. Drużyna Łodygowic nie prezentowała jakiegoś wysokiego poziomu a i tak tworzyła sytuacje bramkowe. Nasi piłkarze grali bardzo ambitnie, wkładali dużo serca do gry lecz nasze kontry niczego nie dawały. W 37 minucie błąd naszej obrony wykorzystał niejaki Siedlarz i wyprowadził drużynę Łodygowic na prowadzenie. Nasza drużyna nie stworzyła żadnej groźnej sytuacji w pierwszej połowie.

W przerwie trener Cupriak wprowadził do gry naszego rozgrywającego Łukasza Dudę oraz Wojtka Wussa. Ale już w 48 minucie piłkarze Słowiana za sprawą Zająca podwyższają wynik na 2:0. Wszyscy byli pewni, że był spalony ale sędzia Hamerlak podjął taką a nie inną decyzję… Duda oraz wprowadzony później Chmielniak wnieśli sporo ożywienia do gry. Rotuz zaczął w końcu tworzyć groźne sytuacje bramkowe. W 72 minucie gola kontaktowego zdobył Pyka. Gdy wszyscy myśleli, że Bronów wyrówna stan meczu to 78 minucie po raz drugi piłkę do siatki UKSu skierował Siedlarz.

Porażka 1:3 z przeciętną drużyną z Łodygowic boli bardzo. W tym meczu było widać że bez tej piątki piłkarzy posadzonych na ławce, a szczególnie trenera (lidera klasyfikacji strzelców B Klasy- 7 bramek) jest ciężko wygrywać lecz nie można odmówić ambicji oraz chęci do gry piłkarzom, którzy w tym meczu grali. Chciałbym aby wszyscy jak najszybciej zapomnieli o tym meczu, wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia i skupili się na dwóch ostatnich meczach w tym roku, przecież nasza drużyna to zgrana ekipa na której czele stoi trener Cupriak i na pewno tanio skóry nie sprzeda.

 

Skład Rotuza:

 

Iskrzycki, Więcek (45′ Wuss), Dzida, Gaszczyk, Kuś (70′ Ryba), Brzuska, Falewski, Teis, Pyka, Kopeć (45′ Duda), Kopiasz (60′ Chmielniak)

 

Na ostatnim zebraniu zarządu oraz członków klubu za działanie na szkode na rzecz klubu zostali zawieszeni do końca sezonu 2012/2013 nasi piłkarze i koledzy Daniel Gaszczyk oraz Marek Kopeć.

 

Chciałem dodać, że jest to ostatni mój artykuł na tej stronie. Zawsze będę kibicował Rotuzowi. Pisząc na tej stronie nie byłbym obiektywny w tym co piszę. To w takim skrócie…

 

POWODZENIA!!

 

Autor:

jasson88