Żar 0 – 4 Rotuz !

ŻAR UGASZONY !!

W sobotę nasi najmłodsi reprezentanci zmierzyli się na wyjeździe z zespołem Żarem Międzybrodzie Bialskie. Nie zawiedli, wygrali 4:0.

Od samego początku stwarzali dużo sytuacji i już w 10 minucie po prostopadłym podaniu sam na sam z bramkarzem wyszedł Szczelina i strzałem po ziemi  umieścił piłkę w siatce dając prowadzenie Rotuzowi. Piłkarze gospodarzy groźnie kontrowali ale nic z tego, bardzo dobrze w bramce tego dnia spisywał się Przemyk. W 22 minucie mieliśmy kopię pierwszej akcji bramkowej. Prostopadłe podanie, znowu sam na sam wychodzi Patryk Szczelina i tym razem się nie myli podwyższając wynik na 2:0 dla Bronowa. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie Rotuz od razu zaczął atakować co dało efekt w 42 minucie. Akcja piłkarzy Bronowa, faul w polu karnym i mamy jedenastkę. Do piłki podchodzi Kajstura, uderza pewnie i mamy 3:0. Pewne zwycięstwo UKSu pięknym strzałem w 47 minucie ustala Marcin Borowski.

Rotuz wywozi z Międzybrodzia komplet punktów. Cała drużyna grała bardzo dobrze co zaowocowało czterema bramkami. Nasi młodzi piłkarze mają już teraz w sobotę przed sobą trudny sprawdzian. Zmierzą się na własnym boisku w Derbach Gminy z zespołem LKS Ligota. Spotkanie odbędzie się o godzinie 10:00. Miejmy nadzieje, że nasi piłkarze pójdą w ślady swoich starszych kolegów, którzy pokonali Ligotę 3:2. Życzymy powodzenia a kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie!!