Trochę o meczach…

Mecze_reprezentacji_TVP_5912481TROCHĘ O MECZACH…

Po dłuższej nieobecności wracamy…
Sezon Klasy B Seniorów Podokręgu Bielsko-Biała nabiera rozpędu. Za nami już trzy mecze o punkty. Niestety bilans naszej drużyny jest krótko mówiąc  „nieciekawy”. Nasza drużyna zgromadziła do tej pory tylko jeden punkt i zajmuje siódme miejsce w stawce dziewięciu drużyn.

Pierwszy mecz nasza drużyna rozegrała 11 sierpnia w Hecznarowicach z miejscowym Sokołem. Wynik 1:1, a strzelcem jedynej bramki dla nas już w 3 minucie został Pyka. Wynik mógł być o wiele lepszy, ale w 10 minucie Pyka ustrzelił poprzeczkę, a w 93 minucie Kuś nie wykorzystał karnego.

Drugi mecz 18 sierpnia po raz kolejny na wyjeździe w Wilkowicach nasza drużyna rozegrała z zupełnym nowicjusze na mapie polskiej piłki nożnej klubem KS Bystra. Niestety nowicjusze łatwo sobie z nami poradzili wygrywając aż 5:1. Strzelcem jedynej bramki dla Rotuza został Teis.

Kolejny mecz 25 sierpnia został rozegrany w Bronowie. Rotuz przed własną publicznością podejmował Iskrę Rybarzowice. Do tej pory bilans spotkań między obiema drużynami przemawiał na korzyść piłkarzy z Bronowa. Jeszcze nigdy nasi piłkarze nie przegrali z Iskrą. Lecz jak to się mówi: każda passa kiedyś się kończy. I niestety polegliśmy po bezbarwnej grze na własnym terenie 1:4, bramkę dla Bronowa w 65 minucie strzelił Pyka. Nasza drużyna kończyła mecz w dziesiątkę, gdyż w 70 minucie czerwony kartonik ujrzał Kuś.

Co jest powodem tak słabej postawy naszej drużyn w pierwszych meczach?
Na pewno gra poniżej oczekiwań oraz absencja kilku graczy, którzy czy z powodu kartek czy też po prostu z powodu wyjazdu na wakacje nie mogli brać udziału w dotychczasowych meczach.
Miejmy nadzieje, że od niedzieli będziemy chodzić już w lepszych humorach. Wtedy to dojdzie do arcyciekawej potyczki. Rotuz na własnym terenie będzie podejmował LKS Ligota.

Autor:
jasson88