TURNIEJ FIRM 2013

puchar_swiataTURNIEJ FIRM 2013

Już po raz drugi w krótkiej historii klubu rozegrany został turniej piłki nożnej o Puchar

Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego Rotuz-Bronów. Turniej odbywał się 29 czerwca 2013 roku. Pogoda oraz frekwencja firm dopisała. W turnieju uczestniczyły następujące drużyny:

DRUŻYNA BUDOWLAŃCÓW I ZAOPATRZENIOWCÓW BIELSKO-BIAŁA

Drużyny zostały podzielone w losowaniu na dwie grupy po sześć drużyn. Z każdej grupy do półfinałów awansowały dwa zespoły. Z grupy A awans wywalczył obrońca trofeum z przed roku Nemak oraz Styr-Dud Łukasz Duda. Z grupy B awans wywalczyła Rada Sołecka Bronów oraz OSP Bronów.

W finale już blisko godziny 17:00  spotkały się dwie drużyny z grupy B Rada Sołecka oraz OSP Bronów. Zwycięzcą turnieju została Rada Sołecka Bronów pokonując w finale OSP Bronów 3:0. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik trzeciej drużyny turnieju- Nemaka Mariusz Cupriak.