Jeden dzień, a trzy arcyważne mecze…

Jeden dzień, a trzy arcyważne mecze…

leo-zamyslony

W sobotę 27 września trzy nasze drużyny zagrają arcyważne spotkania w swoich grupach rozgrywkowych.
Trampkarze oraz juniorzy zmierzą się w spotkaniach derbowych przed własną publicznością z drużynami KS Międzyrzecze.

O godzinie 10:00 na boisko wybiegną trampkarze. Po czterech kolejkach nasza najmłodsza drużyna zdobyła 7 punktów, poniosła porażkę tylko z liderem grupy Żarem Międzybrodzie. Wygrana w meczu zbliży naszych piłkarzy do lidera. Nasi piłkarze mając po swojej stronie przewagę własnego boiska są uważani za faworytów tego starcia. Głęboko wierze, że jutro kilka minut po 11-tej 3 punkty do swojego konta dopisze Rotuz.

Następnie o godzinie 11:30 na boisko wybiegnie drużyna trenera Łukasza Dudy czyli juniorzy. Juniorzy to nowa drużyna w naszym klubie. Do tej pory rozegrała tylko trzy mecze i zgromadziła na swoim koncie 1 punkt remisują z drużyną Wilamowiczanki Wilamowice. Mam nadzieje, że w tym meczu juniorzy stawią duży opór drużynie z Międzyrzecza i powalczą o komplet punktów.

Arcyciekawe spotkanie odbędzie się o godzinie 16:00 w Grodźcu.  Drużyna seniorów UKS Rotuz Bronów podejmie tam lidera Klasy B drużynę LKS Zamek Grodziec.
Co tu dużo ukrywać… Chcąc zachować jakikolwiek kontakt z czołówką tabeli to musimy to spotkanie wygrać.  Jednak historia nie kłamie. Z dotychczasowych 5 spotkań z drużyną Grodźca Bronów poniósł trzy porażki, raz zremisował i raz wygrał 2:1 przed własną publicznością. O wygraną w tym meczu będzie niezwykle ciężko, portal beskidzkapilka.pl spisuje nasz zespół na pożarcie ale ja wierze, że przy odpowiedniej taktyce na ten mecz oraz mega zaangażowaniu zawodników w grę jesteśmy w stanie wywieźć z tego gorącego terenu komplet punktów.

PRZYPUSZCZALNY SKŁAD DRUŻYNY SENIORÓW:

Bramkarz: Iskrzycki
Obrona: Więcek, Warmus, Stanoch, Kuś
Pomoc: Teis, Duda, Kotas, Falewski
Atak: Damaz, Maroszek

Wszystkim drużyną życzę powodzenia.

Autor:
jasson88