Trzy punkty zostają w Grodźcu, passa Jokera trwa nadal…

siarkaRotuz przegrał w sobotnim spotkaniu na wyjeździe z liderującą drużyną z Grodźca 2:3. Całe spotkanie obfitowało w wiele sytuacji bramkowych oraz dużo fauli, czasem nawet brutalnych.

Od początku spotkania obie drużyny wymieniały cios za cios. Pierwszą bramkę po błędzie Iskrzyckiego zdobyli gospodarze. Obie drużyna nadal atakowały dogodnej sytuacji dla Bronowa nie wykorzystał Maroszek. Dwa razy bez piłki brutalnie potraktowany został nasz bramkarz Sławek Iskrzycki. Do przerwy wynikł nie uległ zmianie.
Po przerwie Grodziec ruszył do ataku czego efektem była bramka i mieliśmy już 2:0. W 55 minucie po bardzo dobrej akcji całego zespołu kontaktowego gola zdobył Janusz Maroszek. Podbudowani tym golem Bronowianie ruszyli do ataku ale niestety Zamek strzelił gola i UKS przegrywał w tym momencie 3:1. W 65 minucie Brzuskę zastąpił joker Rotuza Marek Kopeć. W 70 minucie kontuzjowanego Dudę musiał zmienić drugi bramkarz Rotuza Kamil Furczyk i z konieczności zagrać w polu. Jak się później okazało zmiana Kopcia była strzałem w dziesiątkę, gdyż to ten zawodnik w 85 minucie dał jeszcze nadzieje  piłkarzom naszej drużyny zdobywając gola. Przedłużył tym samym swoją osobistą passę strzelając w drugim meczu z rzędu bramkę. Niestety brakło czasu naszym piłkarzom i trzy punkty zdobył lider. LKS Zamek Grodziec zwyciężył z UKS Rotuz Bronów 3:2.

SKŁAD UKS ROTUZ BRONÓW

Iskrzycki, Gaszczyk, Kuś, Duda (70’ Furczyk Kamil), Brzuska (65’ Kopeć), Teis, Damaz, Kotas, Rajda, Cupriak, Maroszek

Bramki dla Bronowa:
55’ Maroszek, 85’ Kopeć

Żółte kartki: Damaz, Maroszek, Kuś