Do Łodygowic po punkty, a nie po czerwone kartki…

Do Łodygowic po punkty, a nie po czerwone kartki…

z8093907Q,Komu-sie-nalezy-czerwona-kartka-W sobotę o godzinie 15:00 drużyna seniorów UKS Rotuz Bronów zmierzy się na wyjeździe ze Słowianem Łodygowice. Będzie bardzo ciężko. Do tej pory nasza drużyna ma złe wspomnienia z terenu górali. W ostatnim meczu ubiegłego sezonu pomiędzy obiema drużynami sędziowie „wydarli” nam zwycięstwo. Nasi zawodnicy otrzymali wtedy aż cztery czerwone kartki.  Miejmy nadzieje, że tym razem obejdzie się bez kartek-przynajmniej czerwonych…
Ubiegły sezon to już przeszłość. Trzeba zrobić wszystko, aby tym razem wygrać przekonywająco i pozostawić po sobie dobre wrażenie. Na pewno nie będzie łatwo. Drużyna Slowiana, zgłoszona do sezonu w ostatniej chwili to zupełnie inna drużyna niż w ostatnim sezonie. Z Łodygowic  do Bystrej odeszło kilkunastu piłkarzy, ale powrócili piłkarze którzy kiedyś grali w tej drużynie. Forma Łodygowic przed sezonem to był wielki znak zapytania. Nikt nie wiedział na co ich stać, ale dziś już wiemy. Słowian zajmuje miejsce szóste w tabeli tuż za Rotuzem. Ma na swoim koncie po 7 kolejkach 1 zwycięstwo, 3 remisy i 3 porażki.
Jaki skład w tak ważnym meczu o „sześć punktów” wystawi trener Rotuza Mariusz Cupriak? Trudno powiedzieć… Jedno jest pewne: ten mecz trzeba za wszelką cenę wygrać!

Ja to widzę tak:

Bramka: Furczyk
Obrona: Więcek, Warmus, Falewski, Kuś
Pomoc: Teis, Duda, Kotas, Rajda
Atak: Maroszek, Damaz

Autor:
jasson88