Trampkarze i Juniorzy grają w Pisarzowicach…

Trampkarze i Juniorzy grają w Pisarzowicach…

2Dwie drużyny UKSu czeka jutro trudny wyjazd do Pisarzowic. Najpierw zmagania o punkty o godzinie 10:00 rozpoczną nasi trampkarze następnie o godzinie 11:30 wybiegną na boisko juniorzy.

Nasi trampkarze po zeszłotygodniowym zwycięstwie są obecnie wiceliderami tabeli Grupy D ustępują tylko drużynie Żaru Międzybrodzie. Trampkarze Pioniera Pisarzowice po 5 kolejkach mają tylko 1 punkt straty na do naszych piłkarzy i zajmują miejsce trzeci w tabeli. Po różnicy w tabeli jedno jest pewne w tym meczu obie drużyny będą chciały wygrać. Głęboko wierzę,  że nasi najmłodsi gracze wywiozą komplet punktów z gorącego terenu w Pisarzowicach.

Tuż po trampkarzach na boisko wybiegną juniorzy, którzy zmierzą się z juniorami z Pisarzowic. Do tej pory nasi gracze zgromadzili tylko 1 punkt na swoim koncie, pechowo przegrywając w ostatnim tygodniu z KS Międzyrzecze. Drużyna z Pisarzowic jest obecnie wiceliderem tabeli Grupy D Juniorów, gromadząc do tej pory na swoim koncie punktów 9. Po różnicy w tabeli widać, że o dobry wynik dla naszych juniorów będzie ciężko. Mecze naszych juniorów pokazały, że ta drużyna potrafi pokazać „pazur” i przegrywając o jednego zawodnika mniej potrafi stawić opór. Dlatego myślę, że jutro dołożą wszelkich starań aby wywieźć choćby punkt.
Obu drużyną życzę powodzenia.

Autor:
jasson88