Dzida prowadzi trampkarzy do zwycięstwa!!!

Brawo, brawo, brawo…

z12035323Q,Jakub-Blaszczykowski

Przyjechali, zagrali, wygrali i pojechali… Tak można określić sobotni mecz trampkarzy Rotuza. Podopieczni trenera Skęczka zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Pioniera Pisarzowice. Przed tą kolejką oba zespoły dzieliła różnica punktu na korzyść Bronowa. Cały zespół Rotuza zagrał rewelacyjnie, hat-trick Konrada Dzidy oraz jedna bramka dorzucona przez Jakuba Karczyńskiego dały naszej drużynie zwycięstwo 4:1. Warto dodać, że Konrad Dzida ma na swoim koncie już 16 goli strzelonych w 6 meczach tego sezonu, co jest jak na razie wynikiem rekordowym w krótkiej historii klubu z Bronowa.
Po tym zwycięstwie trampkarze mają już na swoim koncie 13 punktów utrzymując pewny kontakt z liderem tabeli drużyną z Międzybrodzia. Wielkie brawa dla was chłopaki oraz gratulacje dla trenera. Oby tak dalej!

Trampkarze wystąpili w następującym składzie:

Bramkarz: Przemyk
Obrona: Herma, Feruga, Karczyński Mateusz, Borowski
Pomoc: Karczyński Jakub, Dzida, Malchar, Kopiasz
Atak: Szczelina, Iskrzycki

Niestety ta sama sztuka co trampkarzom nie udała się juniorom Rotuza. Po spotkaniu trampkarzy, nasi jubiorzy zmierzyli się z juniorami Pisarzowic. Po raz kolejny braki kadrowe drużyny trenera Łukasza Dudy oraz nie dopuszczenie do gry przez sędziów Remigiusza Kopiasza spowodowały, że wyszli na spotkanie z Pionierem Pisarzowice w dziesięcioosobowym składzie. Grali dzielnie ale drużyna gospodarzy wykorzystała grę w przewadze jednego zawodnika i wygrała 4:0. Miejmy nadzieje, że w następnym meczu wszystko się już dobrze ułoży i juniorzy zdobędą upragnione trzy punkty.

Autor:
jasson88