Wygrana trampkarzy i najszybszy hat-trick w historii Rotuza!!

imagesWgrano 5:3 trampkarzy UKSu Rotuz Bronów nad Zamek Grodziec zakończył się dzisiejszy mecz. Przy okazji doszło do pobicia dwóch klubowych rekordów. Konrad Dzida potrzebował tylko pierwszych siedmiu minut meczu aby skompletować klasycznego hat-tricka. W całym meczu ten sam piłkarz zdobył 4 bramki i ma w tym momencie na swoim koncie już 20 trafień do siatki rywala. Oba te wyczyny są udokumentowane na stronie rotuz.pl w zakładce O klubie.
Trampkarze UKSu z powodów braków kadrowych wyszli na to spotkanie w dziewięcioosobowym składzie, ale walczyli jak „równy z równym” ponieważ Grodziec też rozpoczął spotkanie w dziewiątkę. Cały mecz rozpoczął się jednak po myśli trampkarzy Rotuza. Już w 2 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Dzidy, który wpakował futbolówkę do siatki rywala. Ten sam piłkarz podwyższył wynik spotkania na 2:0 w 5 minucie meczu, a w 7 minucie dorzucił trzeciego gola. Nasi trampkarze prowadzili 3:0, lecz chyba za szybko spoczęli na laurach i dali sobie strzelić w pierwszej połowie dwie bramki i nie potrzebnie zaczęło być nerwowo. Do przerwy wynik 3:2 dla Bronowa.
Po przerwie obie drużyny przeprowadzały akcję za akcją i niestety Grodziec zdołał wyrównać stan meczu. Ambitni trampkarza Rotuza po stracie gola szybko wyszli na prowadzenie. W 45 minucie nie kto inny jak Konrad Dzida strzelił bramkę i mieliśmy 4:3. W 57 minucie spotkania wynik na 5:3 dla Rotuza ustalił Mateusz Feruga. Po tej bramce miała miejsce rzadko spotykania sytuacja w meczach trampkarzy. Czerwoną kartkę za kłótnię z sędzią obejrzał zawodnik Grodźca z numerem 10.
Cała drużyna Rotuza zasłużyła na pochwały. Gratulacje trampkarze! Oby tak dalej bo już za tydzień macie derby z Ligotą!