Porażka Seniorów z Bystrą…

Porażka Seniorów z Bystrą…messi_placz_500yt

Seniorzy UKS Rotuz Bronów przegrali 1:2 w niedzielnym spotkaniu na własnym terenie z drużyną z Bystrej.
Od początku spotkania Bystra rzuciła się do ataku czego efektem była bramka zdobyta po błędzie zawodników gospodarzy w 15 minucie przez Jakuba Habdasa. Ten sam zawodnik wykorzystał siedem minut później błąd obrony Bronowa i podwyższył wynik na 2:0. Rotuz groźnie kontrował i w 36 minucie zdobył gola kontaktowego. Bramkę na 1:2 pięknym lobem nad bramkarzem popisał się Maroszek. Do przerwy wynik się już nie zmienił.
Po wznowieniu gry obie drużyny oddawały „cios za cios”, Rotuz za wszelką cenę chciał strzelić gola, ale na nieszczęście naszych piłkarzy wynik już nie uległ zmianie. 2:1 dla KS Bystra. Po tej kolejce Rotuz z dorobkiem 11 pkt zajmuje miejsce szóste, prowadzi Zamek Grodziec (24 pkt).

Skład Rotuza w meczu z Bystrą:

Iskrzycki, Gaszczyk, Warmus, Więcek, Falewski (75’ brzuska 85’ Furczyk K.), Teis, Duda, Kotas, Pytka (65’ Kopeć), Maroszek, Cupriak

Bramka:

36’ Maroszek

Żółte kartki:

55’ Pyka
83’ Brzuska
89’ Gaszczyk
94’ Gaszczyk

Czerwona kartka:

94’ Gaszczyk- po meczu