Remis trampkarzy w derbach na koniec rundy…

Remis trampkarzy w derbach na koniec rundy…SAM_0422

Trampkarze Rotuza Bronów zremisowali w ostatnim meczu rundy Ligi D z LKSem Ligota 1:1.
Całe spotkanie przebiegało pod dyktando piłkarzy z Bronowa, ale nie mogli oni długo odczarować bramki i strzelić gola. Już w 3 minucie meczu wynik spotkania mógł otworzyć piłkarz Bronowa Krystian Kopiasz, ale piłka po jego mocnym strzale trafiła w poprzeczkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej połowie nasi piłkarze znowu przeważali, gdy wydawało się że w końcu znajdą sposób na strzelenie bramki dopuścili się błędu i w 58 minucie spotkania Ligota wyszła na prowadzenie. Ale jak wiadomo nasi trampkarze łatwo się nie poddają i w ostatniej akcji meczu pięknym strzałem z rzutu wolnego remis dla Bronowa uratował Mateusz Karczyński. Po rundzie jesiennej trampkarze zgromadzili 17 punktów na swoim koncie.
Gratulujemy trenerowi Skęczkowi i całej drużynie za rewelacyjne rezultaty w całej rundzie jesiennej i powodzenia na wiosnę.

Wypada również wspomnieć, że nasi juniorzy doznali dziś porażki. Przegrali na własnym boisku z Wilamowiczanką Wilamowice 9:3. Brawo za walkę i za trzy strzelone bramki. Jest to pierwszy sezon juniorów w historii klubu, dlatego nie załamywałbym się. Głowa do góry, będzie lepiej. Trzeba tylko trochę ogrania i dobre rezultaty będą. Powodzenia w następnych meczach.