Najniższy wymiar kary…

Adrian_Mierzejewski_oficj__fan_page____czerwiec_2012_fbW niedzielnym spotkaniu 12 kolejki Klasy B Seniorów UKS Rotuz Bronów zmierzył się na wyjeździe z Iskrą Rybarzowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla drużyny gospodarzy.
Już w 2 minucie drużyna z Rybarzowic wyszła na prowadzenie. W 30 minucie spotkania wynik na 2:0 podwyższył Tracz. Kontaktową bramkę dla Bronowa strzelił w 35 minucie meczu Cupriak. Do przerwy Rotuz przegrywał 1:2.
Po wznowieniu gry Iskra parła do przodu, ale to Rotuz w 70 minucie za sprawą Cupriaka wyrównał stan meczu na 2:2. Długo nasi piłkarze nie cieszyli się z remisu, gdyż już dwie minuty później drużynę z Rybarzowic na prowadzenie wyprowadził Biegun. Sytuacja o tyle dziwna, że sędzia zmienił wykonawcę rzutu z autu, a sam nie wiedział dlaczego… W 85 minucie wynik na 4:2 dla Rybarzowic przypieczętował Kocur.
Trzeba powiedzieć jasno. W tym meczu drużyna z Rybarzowic była o klasę lepsza. Oczywiście nie mogę odmówić zaangażowania w grę i ambicji zawodnikom Rotuza. Wynik 4:2 to tak naprawdę najniższy wymiar kary dla Bronowa. Po 11 meczach drużyna z Bronowa ma na koncie tylko 11 punktów. Średnia do obliczenia jest prosta. Trzeba coś zmienić, aby było lepiej bo już w niedziele starcie derbowe z LKSem Ligota.