Przed Spotkaniem z Międzybrodziem

images

Już jutro 19 kwietnia drużyna seniorów Rotuza podejmie na wyjeździe Żar Międzybrodzie. Będzie to tym samym spotkanie inaugurujące rundę wiosenną. Drużyna Rotuza znajduje się aktualnie o trzy oczka wyżej w tabeli aniżeli przeciwnik, co jednak nie może wpływać na osłabienie czujności naszych zawodników. Piąte miejsce w tabeli na początku rundy wiosennej to doskonałe miejsce do podjęcia ataku.
Do Rotuza przed sezonem dołączyli: Łukasz Krysta – poprzednio zawodnik LKS Słowian Łodygowice, który u nas znajdzie swoje miejsce na bramce. Po półrocznej przerwie treningi wznowili Kamil Furczyk ( bramkarz) oraz Daniel Warmus (pomocnik). Zespół drużyny z Bronowa zasili również Zbigniew Korczyński na pozycji obrońcy, który do tej pory był wolnym zawodnikiem, ale w przeszłości grał w LKS Mazańcowice. Sporym zastrzykiem nowej energii są również bracia Kobza, Tomasz i Piotr, którzy wprowadzą nową jakość do Rotuza.
Niestety Karol Więcek i Krzysztof Janusz póki co nadal są kontuzjowani i nie mogą uczestniczyć w treningach, a tym samym w rozgrywkach. Trzymajmy kciuki za szybki powrót zawodników do zdrowia!
Na lekkie kontuzje przed pierwszym meczem skarżą się Marcin Feruga, Jakub Brzuska oraz Marcin Gorzelik. Występ ostatniego zawodnika stoi pod dużym znakiem zapytania.
Przewidywany skład na spotkanie z Międzybrodziem:
Bramka: Kamil Furczyk (Łukasz Krysta)

W obronie od prawej Brzuska Jakub Zbigniew Korczyński Mateusz Kuś Daniel Gaszczyk.

W pomocy od prawej Adam Słowiak Robert Raczek Marcin Feruga Maciej Szkucik.

W ataku Janusz Maroszek i Krzysztog Rajda

Trzymajmy kciuki za naszych zawodników, aby pierwszy mecz rundy wiosennej był korzystny dla Rotuza co pozwoli podnieść morale zawodników i trenera na kolejne spotkania.

logo czechowic