IV Turniej Firm oraz Festyn za nami :)

sz27 czerwca 2015 roku Zarząd klubu UKS Rotuz Bronów organizował IV Turniej Firm.
Jak co roku frekwencja drużyn dopisała, a frekwencja gości wskazywała na zainteresowanie naszą imprezą. Również opinie gości były dla nas nadzwyczaj pochlebne.
W turnieju wzięło udział 8 drużyn, ale jak to w turnieju zwycięzca może być tylko jeden.
Najlepszą drużyną IV Turnieju Firm, organizowanego przez UKS Rotuz Bronów, została PG Silesia Solidarność, na drugim miejscu znalazła się drużyna reprezentująca firmę Dewro, zaś ostatnie miejsce podium przypadło zespołowi ZibiKub United. Drużyny z podium zostały uhonorowane pucharami oraz medalami ufundowanymi przez Burmistrza Czechowic-Dziedzic Pana Mariana Błachuta – za co serdecznie dziękujemy!!! Dodatkowo drużyna zwycięzców – PG Silesia Solidarność – otrzymała Puchar Przechodni ufundowany przez Sołtysa Bronowa Pana Mariana Derlicha; za co też serdecznie dziękujemy.
Pozostałe miejsca zajęli:
4 miejsce – Części Tir Chlebek
5 miejsce – Modena
6 miejsce – Konstrukcje Stalowe Krzysztof Karczyński
7 miejsce – Nowator Konstulting
8 miejsce – OSP Bronów

Dodatkowo Zarząd UKS Rotuz Bronów ufundował dwie statuetki. Najlepszym bramkarzem został Iwaniec – bramkarz PG Silesia Solidarność, a tytuł najlepszego strzelca turnieju zgarnął Kocierz zwodnik PG Silesia Solidarność.

Równocześnie do IV Turnieju Firm rozegrany został Mini Turniej Piłki nożnej, w którym w dwóch kategoriach wiekowych walczyły dzieci z ZSP w Bronowie oraz okolicznych wsi. Zwycięzcy zostali uhonorowani medalami, a wszyscy zawodnicy dyplomami za udział w turnieju.

W trakcie ceremonii wręczania nagród pamiątkową statuetkę za zasługi, włożone serce w rozwój piłki nożnej w Bronowie oraz założenie UKS Rotuz Bronów, otrzymał były Prezes klubu Pan Krzysztof Karczyński. Statuetkę odebrał z rąk obecnego Prezesa Jakuba Brzuski oraz Skarbnika Zbigniewa Stanisza. Dziękujemy Panu Krzysztofowi za wszystko co zrobił dla  piłki nożnej w Bronowie oraz liczymy na dalszą współpracę!!!

Pamiątkowe statuetki otrzymało także dwóch graczy trampkarzy, którzy kończąc mijający sezon, przechodzą do wieku juniora, a byli to: Marcin Borowski i Krystian Kopiasz. Obu piłkarzom dziękujemy za grę w naszej drużynie i życzymy dalszych sukcesów.

Po Turnieju od godziny 19:00 na terenie parku odbył się, organizowany po raz pierwszy w historii przez UKS Rotuz Bronów, festyn na którym przy świetnej muzyce Dj’a Sławka Szypuły wszyscy goście dobrze się bawili do późnych godzin nocnych. Zarząd Klubu zapowiada cykliczność tej imprezy.

W imieniu Prezesa oraz Zarządu UKS Rotuz Bronów chcieliśmy podziękować następującym osobom:
Panu Burmistrzowi Marianowi Błachutowi – za objęcie honorowym patronatem Turnieju oraz ufundowanie pucharów i medali.
Panu Marianowi Derlichowi – za pomoc w organizacji oraz ufundowanie Pucharu Przechodniego.
OSP Bronów – za pomoc przy organizacji Turnieju.
Państwu Markowi i Renacie Podsiadło – za udostępnienie dmuchanych zamków dla dzieci.

Pani Małgorzacie Falewskiej.
Panu Józefowi Glosowi
Panu Henrykowi Hess
Zakładom Przetwórstwa Mięsnego Ligota za pyszną kiełbaskę.
Mirosławowi Dylongowi.
Spółdzielni Pokój oraz Państwu Dorocie i Markowi Dziendziel.
Dziewczynom obsługującym bufet: Urszuli, Renacie, Lucynie i Annie.
Krzysztofowi Chromikowi
Jarosławowi Kwiatkowskiemu
oraz wielu, wielu innym, którzy zawsze nam pomagają i są z naszym klubem. Bardzo serdecznie dziękujemy!!!.
W imieniu Prezesa dziękuje wszystkim z Zarządu UKS za zaangażowanie w przygotowanie tej imprezy oraz za pomoc w jej trakcie!!!
Dziękujemy wszystkim drużynom, uczestnikom Turnieju oraz wszystkim bawiącym się na festynie!!!

Przypominamy, że zdjęcia z imprezy można oglądać na facebooku 🙂

Zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez UKS Rotuz Bronów 🙂