Koniec sezonu 2014/2015

1Senon 2014/15 dobiegł końca…

W ostatniej (zaległej) kolejce Klasy B Seniorów Rotuz podejmował na wyjeździe drużynę KS Czarni Jaworze II. Niestety nasza drużyna po dobrej walce uległa w Jaworzu 1:4. Bramkę dla Bronowa w 28 minucie spotkania zdobył Janusz Maroszek.

Rotuz zajął ostatecznie w tabeli 5 miejsce z dorobkiem 25 punktów. Drużyna z Bronowa odniosła w tym sezonie 7 zwycięstw oraz 7 porażek, notując przy tym 4 remisy. Bronowianie zdobyli 31 bramek, tracąc 42 gole. Najwięcej trafień w tym sezonie zanotował Janusz Maroszek.
Z Klasy B  awans do Klasy A wywalczyła drużyna KS Bystra, czego chłopakom z Bystrej serdecznie gratulujemy!!!
Do naszej ligi z Klasy A spadł Orzeł Kozy oraz rywal „zza miedzy” drużyna KS Międzyrzecze.

Dziękujemy zawodnikom klubu, kibicom oraz wszystkim związanym z klubem za grę oraz pomoc w minionym sezonie. Liczymy, że przyszły sezon będzie dla nas jeszcze lepszy!!!

Obecnie seniorzy z Bronowa mają przerwę w treningach. Powrót do treningów nastąpi we wtorek 14 lipca.

Drużyna trampkarzy zakończyła zmagania w sezonie na miejscu 7, z dorobkiem 17 punktów. Wszystkim chłopkom oraz trenerowi Szymonowi Skęczkowi dziękujemy za miniony sezon i z niecierpliwością czekamy na następny.
Do wieku juniora z drużyny trampkarzy przechodzą Krystian Kopiasz oraz Marcin Borowski. Obu graczom dziękujemy za grę w naszej drużynie i życzymy dalszych sukcesów!!!