Rotuz padł w Kozach. Rotuz powstanie na wiosnę silniejszy!!!

616porazka1Niestety nasza piękna passa zwycięstw dobiegła końca w chłodną sobotę na boisku w Kozach. Raczej mało kto spodziewał się takiego wyniku. Jednak wyniki meczów w B Klasie potrafią zaskakiwać…

Zaczęliśmy nieźle, bo już na początku meczu mieliśmy do wykorzystania rzut karny. No właśnie, mieliśmy ale nie wykorzystaliśmy. W dalszej części meczu gospodarze całkowicie się uodpornili na nasze akcje ofensywne. Piłka lądowała na słupkach lub odbijała się od bramkarza rywali. A gdy już trzeba było wbić ją do pustej bramki, to dziwnym trafem leciała obok. Niestety nasi rywale potrafili skutecznie skontrować, czego efektem była bramka zdobyta do szatni. Gdy po przerwie wyrównanie było blisko, przyszedł kolejny cios i przegrywaliśmy już 2-0. Dopiero w ostatnich minutach Feruga zdobył gola kontaktowego, niestety zabrakło już minut i szczęścia aby doprowadzić do wyrównania. Niestety piłka nożna nie jest sprawiedliwym sportem. Przed naszą drużyną zasłużony odpoczynek, przeznaczony na regenerację sił… A na wiosnę wrócimy silniejsi!!!