W Niedzielę derby: Ligota-Bronów. Stawką pozycja lidera!!!

Przed nami niezwykle emocjonujące starcie w czubie B-Klasowej tabeli. Zespół z Ligoty aktualnego wicelidera tabeli, podejmuje na własnym terenie rywala „zza miedzy” i aktualnego lidera, mianowicie Rotuz Bronów. 

Od ostatniej rywalizacji na nowym obiekcie Ligoty wiele się zmieniło, zespół rozwinął się sportowo a obok nowej płyty boiska powstał nowoczesny kompleks szatni.  Co dowodzi tylko, że miejsce do tej pory wykorzystywane pod uprawy kapusty, może przeistoczyć się dzięki kilku operatywnym działaczom na szczeblu lokalnym i gminnym w coś naprawdę imponującego. Obecnie z całą pewnością będzie to zaplecze piłkarskie jakiego zazdrościć będzie Ligocie cała B-Klasa, a każdy zawodnik z chęcią zagra na tym obiekcie. Gracze Rotuza na razie mogą tylko pomarzyć o takich warunkach, jednak wg zapewnień władz miasta niebawem przyjdzie czas na Bronowski klub, w którym regularnie trenuje ok setka zawodników z czego zdecydowana większość to dzieci.

Od ostatniego pojedynku derbowego rozwinął się również sportowo sam zespół z Ligoty, dzięki czemu ich jedynym celem nie będzie uniemożliwienie awansu Rotuzowi lecz walka o awans dla własnej drużyny. Dlatego też niedzielne derby powinny być pozycją obowiązkową dla każdego kibica piłki kopanej w naszym rejonie. 

Czy o zwycięstwie zadecyduje taktyka, umiejętności indywidualne, szczęście a może błąd sędziego? Wszystkie scenariusze wydają się bardzo prawdopodobne!

ZAPRASZAMY NA DERBY!!! EMOCJE GWARANTOWANE!!!