Mecz Rotuz-Łodygowice już w sobotę w Bronowie!!!

Jeżeli ktoś myśli że w najbliższą sobotę, Rotuz zabawi się z Łodygowicami jak mały Jasio w wesołym miasteczku, to może przeżyć gorzkie rozczarowanie. Mimo że Rotuz jest liderem a ekipa Słowiana okupuje ostatnie miejsce w tabeli, to nie należy się spodziewać jednostronnego meczu, albowiem w tej lidze nie ma już mocnych drużyn…

Istotnym faktem przed tą rywalizacją pozostaje to, iż ekipa z Łodygowic nie zdobyła do tej pory ani jednego punku. W tym czasie straciła aż 59 gol, strzelając zaledwie 7 w 9 meczach. Jednak jak to zwykle bywa, nawet drużyna w kryzysie formy, potrafi się odpowiednio zmobilizować aby urwać punkty liderowi. Jak donoszą osoby blisko związane z Bronowskim bankiem informacji, mecz z Rotuzem ma być szczególnie potraktowany przez zawodników Słowiana. Kadra Łodygowic ma być świeża i wypoczęta, dodatkowo wzmocniona najlepszymi zawodnikami ziemi Łodygowickiej, podobno w składzie Słowiana ma wystąpić nawet Sołtys… Jak na to odpowie trener Szklarski?  Czy wystawi pierwszy skład a może skorzysta z zawodników którzy ostatnio nie byli w formie? Czy może z tych którzy nigdy nie byli w formie? Jedno jest pewne, murawa w Bronowie na pewno nie pomoże piłkarzom, dlatego możemy spodziewać się dużej ilości niecelnych zagrań, kiepskich strzałów, nieczystych wślizgów a jak szczęście dopisze to gradu goli! 

Zapowiada się świetnie widowisko. Zapraszamy do wspólnego kibicowanie. Wszak że to ostatni moment, aby w tym roku zobaczyć Bronowskich herosów na własnym obiekcie!