Rotuz wygrywa w hicie kolejki i umacnia się na pozycji lidera!!!

Za nami świetne piłkarskie widowisko, prawdziwa uczta dla koneserów futbolu. Jednak w pełni usatysfakcjonowani mogą być jedynie kibice Rotuza Bronów, który pewnie kroczy w kierunku A-Klasy!!!

Mecz zaczął się dla gospodarzy niezbyt dobrze, bo już po kwadransie gry Żar prowadził dwiema bramkami. Jednak niekorzystny wynik nie podłamał Rotuaziaków a wręcz zmobilizował do jeszcze większego wysiłku i zaangażowania. Niestety kompletnie się to nie przekładało na sytuacje bramkowe. Przełom nastąpił w 40 minucie kiedy to Dzida został powalony w polu karnym przez bramkarza Międzybrodzia. Pewnie jedenastkę wykorzystał Szczygielski. W tym momencie coś pękło w ekipie przyjezdnych, do tej pory poukładany i wzorowo współpracujący ze sobą zespół rozleciał się w drobny pył. W czego efekcie bramkę do szatni zdobył Dzida po asyście Świerkota.

Dziesięć minut po wznowieniu gry ponownie na listę strzelców wpisał się Szczygielski, dając tym samym prowadzenie w meczu swojej drużynie. Gdy wydawało się że spotkanie jest pod całkowitą kontrolą Bronowian i kwestią czasu są kolejne gole, bramkę wyrównującą zdobył zawodnik Żaru. Jednak Rotuz przyzwyczaił już wszystkich że gra zawsze do końca, dlatego też Bieńko wykorzystał podanie Ferugi i zdobył gola na wagę 3 punktów.