Czas na derby!!!!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 stadion i zgromadzenie na nim kibice, będą świadkami kolejnej piłkarskiej uczty. Mimo że drużyna Sokoła chwile blasku ma już dawno za sobą, mecz zapowiada się niezwykle ekscytująco. O obecnej dyspozycji i statusie w futbolowym środowisku Sokoła świadczy najlepiej fakt, że najlepsi zawodnicy z Zabrzega, odchodzą właśnie do klubu w… Bronowie! 

Jeszcze niedawno mecze Sokoła z ekipą Rotuza to była zwykłą formalność, górą mogli być tylko doświadczeni gracze z Zabrzega. Od niedawna tendencja się znacząco odwróciła, to Rotuz dominuje w każdym spotkaniu i z łatwością pokonuje rywala zza miedzy. Najdobitniej obrazuje to mecz z poprzedniej rundy jesiennej gdzie Rotuz bezproblemowo wygrał mecz wyjazdowy. Wspomnieć należy że w tym spotkaniu bramki Sokołowi, zaaplikowały między innymi takie tuzy Bronowskiego futbolu, jak Kopeć i Gaszczyk, oboje będący już u schyłku swojej owocnej kariery amatorskiej… Wiadomo jednak że gracze Sokoła na hasło: Rotuz dostają nie tylko gęsiej skórki i drgawek ale również niebywały zastrzyk adrenaliny, dzięki czemu są w stanie wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Kolejnego smaczku dodaje, wzmożona w ostatnim czasie aktywność anonimowej grupy ultrasów z Zabrzega, którzy zapowiadają swą liczną obecność (minimum 3 osoby) na najbliższym meczu derbowym oraz tajemniczą niespodziankę…  

Rotuz pędzi w  kierunku A-Klasy, czy jest w stanie poślizgnąć się na rywalu klasy Sokoła? Rozsądek podpowiada że nie. Ale to jest B-Klasa, tu się wszystko może wydarzyć!!!