Mamy pierwsze punkty w A-Klasie!!!

W ubiegłą sobotę Rotuz zdobył pierwsze punkty na poziomie Bielskie A-Klasy, warto dodać że był to od razu komplet punktów, dzięki gładkiej przeprawie w Hecznarowicach!

Porażka w Kaniowie dawno została już zapomniana, a zwycięstwo w Pucharze Polski ewidentnie podbudowało cały zespół! Widać to było w meczu z Hecznarowicami. Pierwszego gola już w 8 minucie meczu zdobył niezawodny ostatnio Mateusz Wronka i trzeba przyznać że szybko zdobyty gol ułożył to spotkanie. W okolicach 20 minuty pięknym strzałem w samo okienko popisał się Kuba Janik, przypominając tym samym że w jego żyłach płynie Brazylijska krew, napędzająca go nieustannie pod bramkę przeciwnika. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Miszczak, przedłużając serię meczy ze zdobytym golem na koncie. Ostatnim strzelcem w szeregach Rotuza, okazał się kapitan Bartek Świerkot, który w swoi stylu odebrał piłkę rywalowi we własnym polu karnym, przebiegł całe boisko mijając rywali jak tyczki i uderzył tak że piłka musiała wpaść do bramki. Wydarzeniem meczu był jednak debiut w końcówce meczu na boiskach A-Klasy Marka Kopcia, który mimo że ciągle odczuwa pomundialowe zmęczenie zaliczył bardzo udany występ. Na akcje z jego udziałem patrzyło się z dziką przyjemnością, sposób w jaki przyjmował i prowadził piłkę oraz jego niekonwencjonalny balans ciała, to po prostu jakiś inny poziom.

Cieszy dobry mecz, cieszą pierwsze punkty. Najbliższy mecz już w środę o godzinie 18:00 na boisku w Bronowie z drugą drużyną Rekordu Bielsko-Biała.