Podział punktów po ciekawym meczu! Rotuz – Wilkowice 3-3

Za nami bardzo interesujące spotkanie, zakończone remisem. Mimo że ekipa z Wilkowic była zdecydowanym faworytem tego spotkania, to jednak Rotuz skutecznie przeciwstawił się rywalowi. Mecz bardzo wyrównany, dlatego też podział punktów bardzo sprawiedliwy.

Rotuz nie miał ostatnio dobrej passy, przegrał w fatalnym stylu mecz w Międzyrzeczu oraz został rozbity w Pucharze Polski, przez 3-ligowy zespół Rekordu. Jednak ekipa z Bronowa zawsze walczyła do końca, co pokazał dobitnie sobotni mecz. Gospodarze mimo dobrej gry, cały czas musieli odrabiać straty. Kapitalnego gola z dystansu strzelił Łukasz Miszczak, dzięki czemu udało się doprowadzić do remisu 1-1.  Gdy wydawało się  że wynik do przerwy nie ulegnie zmianie, to bramkę do szatni zdobyli goście z Wilkowic. Po zmianie stron podwyższyli wynik na 1-3 i gdy wydawało się że mecz właśnie został „zabity”, sygnał do odrabiania strat dał Miszczak umiejętnie strącając piłkę głową, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Od tego momentu zaczęła się walka z czasem, Rotuz za wszelką cenę chciał zdobyć kolejne gole. Jednak drużyna Wilkowic nie maiła zamiaru do tego dopuścić, co więcej sama starała się zdobyć bramki potwierdzające ich wyższość. Ostatecznym rozstrzygnięciem tego spotkania, okazał się gol głową Konrada Dzidy, który wykorzystał świetną wrzutkę  z rzutu wolnego.  Spotkanie toczyło się w naprawdę dobrym tempie, kibice mogli być zadowoleni z  widowiska które zafundowali im zupełnie za darmo obie ekipy. 

A już w najbliższą niedzielę drużyna z Bronowa uda się do Czechowic-Dziedzic, gdzie zmierzy się z naszpikowaną gwiazdami ekipą Walcowni. Zapraszamy!