Powoli zaczynamy rundę rewanżową!!!

Za nami intensywny w odpoczynku okres zimowy, przed nami bardzo ciężki okres przygotowawczy do rundy rewanżowej Bielskiej A-Klasy. Od czasu zakończenia rundy jesiennej wiele się zmieniło w Bronowskim klubie, niestety niektóre rzeczy nie na plus. Nie jest tajemnicą że obiekt w Bronowie, zdecydowanie bardziej odstrasza od uprawiania sportu niż do niego zachęca. Dlatego sporym paradoksem jest fakt, że to właśnie w Bronowie, trenuje najwięcej grup piłkarskich w całej gminie (oczywiście nie licząc MRKS-u). Jednak poziom komfortu, a nawet bezpieczeństwa drastycznie został obniżony w  porównaniu z poprzednim rokiem. Boisko średnio równe i bezapelacyjnie najgorsze w całej Bielskiej A-Klasie a chyba nawet B-Klasie. Trybuna która zawsze była sporym atutem naszego obiektu, często zapełniana w całości został najprawdopodobniej bezpowrotnie rozebrana, przy okazji przebudowy drogi. Taki sam los spotkał płot odgradzający ulicę od boiska… Wisienką na torcie jest oczywiście barak zwany szatnią, bez ogrzewania, ciepłej wody, sprawnej instalacji elektrycznej ale za to z dziurami w podłodze.
Mimo usilnych starań Gminy, nie zapowiada się na to, aby obecny stan uległ choćby nieznacznej poprawie. W efekcie czego, drużyna seniorów Rotuza ma mgliste szanse na otrzymanie licencji na grę w rundzie wiosennej w Bronowie. Pozostaje liczyć na życzliwość klubów z Ligoty i Zabrzega, a także Władz Gminy lub na cud…
Na szczęście mimo tych wszystkich niepowodzeń, w klubie niezmiernie panuje świetna atmosfera.

Nie zważając na sprawy pozasportowe, klub zaczął przygotowania do kontynuacji rozgrywek ligowych. W połowie stycznia do treningów wrócili trampkarze, a 5 lutego przygotowania rozpoczęła drużyna juniorów oraz seniorów.

Przed zespołem seniorów, następujący kalendarz sparingów:

-9 luty juniorzy TS Podbeskidzie godz. 19:00 Czechowice
-23 luty BKS Stal Bielsko-Biała godz. 19:00 Czechowice
-28 luty LKS Bestwina godz. 19:00 Czechowice
-3 marca LKS Orzeł Zabłocie godz. 19:00 Czechowice
-9 marca RKS Cukrownik Chybie godz. 19:00 Czechowice
-16 marca TS Metal Węgierska Górka godz. 19:00 Czechowice
-30 marca godz. 15:00 mecz A klasy Rotuz Bronów vs. Przełom Kaniów