Remis w Wilkowicach i oczekiwanie na mecz z liderem!

Bronów szybko podniósł się po porażce z Międzyrzeczem i zremisował na trudnym terenie, jakim są Wilkowice. Jednak dopiero trudne zadanie czeka Rotuz w najbliższą sobotę, kiedy to w Bronowie zjawią się rezerwy Czechowickiej Walcowni.

W wielką sobotę o godzinie 11, aby tylko uniknąć świątecznych porządków, został zorganizowany mecz A-Klasowy w Wilkowicach. W pierwszej połowie zespół gospodarzy dominował szczególnie w środku pola. Jednak nie przełożyła się ta dominacja na to co w piłce najważniejsze, czyli na gole. Natomiast umiejętnie to zrobiła drużyna z Bronowa, bezlitośnie wykorzystując błąd rywala, po składnym i szybkim kontrataku gola zdobył Bartłomiej Feruga.

Druga połowa była zdecydowanie bardziej wyrównana, a bardziej klarowne sytuacje na zdobycia gola miał Rotuz, grający w dodatku w osłabieniu po 2 żółtych kartkach Miszczaka. Remis 1-1 wydaje się mimo wszystko sprawiedliwym wynikiem.

Już w najbliższą sobotę Rotuz zagra mega ciężki mecz z rezerwami Walcowni, okupującej od dłuższego czasu pozycję lidera. Już wiadomo że obie ekipy zagrają w możliwie najsilniejszym składzie, posiłkując się zawodnikami z pierwszej drużyny…wróć, Rotuz ma tylko pierwszą drużynę.

Zapraszamy na widowisko!!!