Rotuz wygrywa 8-2 z Bystrą na zakończenie sezonu!!!

Za nami ostatnie spotkanie, premierowego sezonu Rotuza w Bielskiej A-Klasie. Mecz zakończony wysokim zwycięstwem, dającym w dodatku ostatecznie awans na 3 pozycję w tabeli ligi.

Mecz ułożył się od początku pod dyktando gospodarzy, którzy narzucili wysoki pressing rywalowi, zmuszając go tym samym do sporej ilości błędów. Po kwadransie gry z pierwszego gola cieszył się Feruga, po kolejnych 15 minutach zdobył kolejną bramkę. Ledwie minęły 2 minuty a na 3-0 podwyższył wychowanek Rotuza, Daniel Gaszczyk. Do końca pierwszej połowy, pomimo kilku dobrych prób, wynik się nie zmienił.

W drugiej odsłonie spotkania trener Szczepanik delegował na boisku kilku rezerwowych, jednak niespodziewanie to Rotuz stracił bramkę. Niezrażeni tym faktem gospodarze, zdobyli kolejne gole za sprawą Ferugi a po 10 minutach Miszczaka. W międzyczasie chwilę lekkiego rozprężenia wykorzystała Bystra zdobywając swoją drugą bramkę. Rozsierdziło to jednak niemiłosiernie Bratłomieja Błażeja Ferugę, który w przeciągu 3 minut zdobył 3 bramki, w tym jedną po niecodziennej asyście Marka Kopcia. Sam Kopeć, był jeszcze bliski zdobycia bramki, jednak mimo iż wyskoczył do główki niczym karp ze stawu, to jednak piłka minimalnie minęła bramkę rywala.

Dzięki okazałemu zwycięstwu, Rotuz w dobrych nastrojach mógł świętować zakończenie sezonu na 3 pozycji w Bielskiej A-Klasie.