Rotuz znów remisuje!

Mecz bez goli, ale nie można powiedzieć że bez emocji. Jednak mimo przewagi gospodarzy, piłka nie mogła i nie chciała znaleźć drogi do bramki przyjezdnych.

Buczkowice mimo że nie przyjechali do Bronowa w roli faworytów, mecz zaczęli bardzo dobrze, mianowicie od stworzenie dwóch groźnych sytuacji bramkowych. Następnie to Rotuz przejął inicjatywę której nie oddał do końca meczu. Zespół z Buczkowic miał jasną taktykę na ten mecz: chaos. Piłka po ich zagraniach głównie latała w powietrzu, z myślą że spadnie w odpowiednim miejscu. Rotuz nie miał dobrego pomysłu jak przerwać impas, mimo to gospodarze kilkukrotnie stworzyli bardzo groźne sytuacje bramkowe. Jednak po raz kolejny świetnie był dysponowany bramkarz Buczkowic lub dla odmiany razili nieskuteczności gracze ofensywni z Bronowa. Pod koniec drugiej połowy przewaga Rotuza była wręcz miażdżąca, nie przyniosło to jednak kompletnie żadnego efektu.

Kolejna strata punktów drużyny z Bronowa, sprawia że ekipa Witolda Szczepanika plasuje się na bezpiecznej, piątej pozycji w tabeli. Na szczęście ciągle bliżej do miejsc na szczycie tabeli, niż do strefy spadkowej.

UKS Rotuz Bronów vs GLKS Sokół Buczkowice 0:0

Skład Rotuza:
Filapek, Jarek, Kubica, Bieńko, Szczelina P., Papkoj (69′ Banet Jakub), Świerkot, Cyroń, Szczepanik (55′ Mencnarowski), Dzida (89′ Gaszczyk), Wronka (87′ Kopeć)