Terminarz – Juniorzy

TERMINARZ SPOTKAŃ SEZON 2017/2018

 kolejka
02.09 UKS Rotuz Bronów U19 2:4 GKS Czarni Jaworze U19 12:00
02.09 LKS Słowian Łodygowice U19 -:- BBTS Podbeskidzie U19 III 12:00
na boisku 1:17 / później anulowany / drużyna BBTS Podbeskidzie III wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
02.09 KS Iskra Rybarzowice U19 3:6 KS Rudzica U19 12:00
03.09 LZS Beskid Godziszka U19 4:1 GLKS Sokół Buczkowice U19 13:00
 
2 kolejka
09.09 GLKS Sokół Buczkowice U19 4:3 KS Iskra Rybarzowice U19 12:00
09.09 BBTS Podbeskidzie U19 III -:- LZS Beskid Godziszka U19 12:00
na boisku 11:0 / później anulowany / drużyna BBTS Podbeskidzie III wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
09.09 LKS Słowian Łodygowice U19 1:9 GKS Czarni Jaworze U19 12:00
10.09 UKS Rotuz Bronów U19 4:2 KS Rudzica U19 12:00
 
3 kolejka
16.09 KS Iskra Rybarzowice U19 -:- BBTS Podbeskidzie U19 III 12:00
na boisku 0:14 / później anulowany / drużyna BBTS Podbeskidzie III wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
16.09 LKS Słowian Łodygowice U19 1:5 UKS Rotuz Bronów U19 13:30
17.09 KS Rudzica U19 3:1 GLKS Sokół Buczkowice U19 11:00
17.09 LZS Beskid Godziszka U19 2:3 GKS Czarni Jaworze U19 13:00
 
4 kolejka
10.10 GKS Czarni Jaworze U19 5:0 KS Iskra Rybarzowice U19 16:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy / w drugim terminie na boisku treningowym GKS Czarni Jaworze
11.11 UKS Rotuz Bronów U19 0:3 GLKS Sokół Buczkowice U19 10:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
11.11 LKS Słowian Łodygowice U19 1:5 LZS Beskid Godziszka U19 10:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
12.11 BBTS Podbeskidzie U19 III -:- KS Rudzica U19 10:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy / w drugim terminie walkower 3:0 / drużyna gości zrezygnowała z gry / później anulowany / drużyna BBTS Podbeskidzie III wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
 
5 kolejka
30.09 KS Iskra Rybarzowice U19 4:0 LKS Słowian Łodygowice U19 12:00
01.10 KS Rudzica U19 1:3 GKS Czarni Jaworze U19 11:00
01.10 GLKS Sokół Buczkowice U19 -:- BBTS Podbeskidzie U19 III 12:00
na boisku 2:14 / później anulowany / drużyna BBTS Podbeskidzie III wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
01.10 LZS Beskid Godziszka U19 3:3 UKS Rotuz Bronów U19 13:00
 
6 kolejka
07.10 UKS Rotuz Bronów U19 -:- BBTS Podbeskidzie U19 III 12:00
na boisku 2:8 / później anulowany / drużyna BBTS Podbeskidzie III wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
07.10 GKS Czarni Jaworze U19 0:3 GLKS Sokół Buczkowice U19 12:00
na boisku treningowym GKS Czarni Jaworze
07.10 LKS Słowian Łodygowice U19 4:2 KS Rudzica U19 12:00
07.10 LZS Beskid Godziszka U19 5:3 KS Iskra Rybarzowice U19 12:00
 
7 kolejka
14.10 GLKS Sokół Buczkowice U19 1:7 LKS Słowian Łodygowice U19 12:00
14.10 BBTS Podbeskidzie U19 III -:- GKS Czarni Jaworze U19 12:00
na boisku 11:4 / później anulowany / drużyna BBTS Podbeskidzie III wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
15.10 KS Rudzica U19 2:5 LZS Beskid Godziszka U19 11:00
15.10 KS Iskra Rybarzowice U19 1:4 UKS Rotuz Bronów U19 13:00
 
8 kolejka
21.10 GKS Czarni Jaworze U19 3:1 UKS Rotuz Bronów U19 11:00
na boisku treningowym GKS Czarni Jaworze
21.10 GLKS Sokół Buczkowice U19 1:6 LZS Beskid Godziszka U19 12:00
22.10 KS Rudzica U19 6:2 KS Iskra Rybarzowice U19 11:00
18.11 BBTS Podbeskidzie U19 III -:- LKS Słowian Łodygowice U19 12:00
walkower 3:0 / drużyna gości zrezygnowała z gry / później anulowany / drużyna BBTS Podbeskidzie III wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
 
9 kolejka
28.10 GKS Czarni Jaworze U19 6:0 LKS Słowian Łodygowice U19 12:00
na boisku treningowym GKS Czarni Jaworze
28.10 KS Iskra Rybarzowice U19 3:0 GLKS Sokół Buczkowice U19 12:00
12.11 LZS Beskid Godziszka U19 -:- BBTS Podbeskidzie U19 III 10:00
walkower 0:3 / drużyna gospodarzy zrezygnowała z gry / później anulowany / drużyna BBTS Podbeskidzie III wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
19.11 KS Rudzica U19 2:2 UKS Rotuz Bronów U19 11:00
 
10 kolejka
04.11 GKS Czarni Jaworze U19 0:3 LZS Beskid Godziszka U19 10:00
na boisku treningowym GKS Czarni Jaworze
04.11 UKS Rotuz Bronów U19 11:1 LKS Słowian Łodygowice U19 12:00
04.11 GLKS Sokół Buczkowice U19 4:2 KS Rudzica U19 12:00
05.11 BBTS Podbeskidzie U19 III -:- KS Iskra Rybarzowice U19 10:30
na boisku 15:0 / później anulowany / drużyna BBTS Podbeskidzie III wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
 
11 kolejka
07.04 KS Iskra Rybarzowice U19 3:2 GKS Czarni Jaworze U19 11:00
07.04 LZS Beskid Godziszka U19 18:0 LKS Słowian Łodygowice U19 11:30
07.04 GLKS Sokół Buczkowice U19 1:9 UKS Rotuz Bronów U19 12:00
08.04 KS Rudzica U19 -:- LKS Zapora Wapienica U19 II 11:00
na boisku 3:5 / wyniki uzyskane przez LKS Zapora Wapienica II nie są wliczane do klasyfikacji ogólnej fazy zasadniczej
 
12 kolejka
14.04 UKS Rotuz Bronów U19 0:2 LZS Beskid Godziszka U19 12:00
14.04 LKS Słowian Łodygowice U19 1:3 KS Iskra Rybarzowice U19 12:00
15.04 LKS Zapora Wapienica U19 II -:- GLKS Sokół Buczkowice U19 12:00
na boisku 6:0 / wyniki uzyskane przez LKS Zapora Wapienica II nie są wliczane do klasyfikacji ogólnej fazy zasadniczej
17.04 GKS Czarni Jaworze U19 3:5 KS Rudzica U19 17:00
na boisku treningowym GKS Czarni Jaworze
 
13 kolejka
21.04 GLKS Sokół Buczkowice U19 3:3 GKS Czarni Jaworze U19 12:00
22.04 KS Rudzica U19 3:0 LKS Słowian Łodygowice U19 11:00
22.04 LKS Zapora Wapienica U19 II -:- UKS Rotuz Bronów U19 12:00
na boisku 6:3 / wyniki uzyskane przez LKS Zapora Wapienica II nie są wliczane do klasyfikacji ogólnej fazy zasadniczej
22.04 KS Iskra Rybarzowice U19 2:1 LZS Beskid Godziszka U19 13:00
 
14 kolejka
28.04 UKS Rotuz Bronów U19 9:2 KS Iskra Rybarzowice U19 12:00
28.04 LZS Beskid Godziszka U19 7:4 KS Rudzica U19 12:00
28.04 LKS Słowian Łodygowice U19 -:- GLKS Sokół Buczkowice U19 12:00
02.05 GKS Czarni Jaworze U19 -:- LKS Zapora Wapienica U19 II 16:30