Terminarz – seniorzy

TERMINARZ SEZON 2017/2018 

1 kolejka
19.08 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 3:1
(1:0)
LKS Zamek Grodziec 16:00
19.08 LKS Orzeł Kozy 6:1
(1:1)
LKS Słowian Łodygowice 16:00
19.08 LKS Sokół Zabrzeg 0:2
(0:1)
KS Iskra Rybarzowice 17:00
19.08 KS Halny Kalna 2:7
(1:4)
UKS Rotuz Bronów 17:00
20.08 LKS Groń Bujaków 0:1
(0:0)
GKS Czarni Jaworze II 11:00
20.08 LKS Ligota 2:3
(1:1)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice 17:00
 
2 kolejka
26.08 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 1:1
(0:0)
GKS Czarni Jaworze II 13:00
26.08 LKS Zamek Grodziec 2:1
(1:1)
LKS Sokół Zabrzeg 14:30
26.08 UKS Rotuz Bronów 3:0
(0:0)
LKS Groń Bujaków 17:00
26.08 KS Halny Kalna 1:6
(0:2)
LKS Orzeł Kozy 17:00
26.08 LKS Słowian Łodygowice 0:8
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 17:00
26.08 KS Iskra Rybarzowice 1:3
(1:3)
LKS Ligota 17:00
 
3 kolejka
02.09 LKS Sokół Zabrzeg 14:0
(6:0)
LKS Słowian Łodygowice 17:00
02.09 LKS Orzeł Kozy 3:1
(3:0)
UKS Rotuz Bronów 17:00
03.09 GKS Czarni Jaworze II 5:0
(1:0)
KS Iskra Rybarzowice 15:00
03.09 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 6:0
(3:0)
KS Halny Kalna 16:00
03.09 LKS Ligota 4:1
(2:0)
LKS Zamek Grodziec 17:00
06.09 LKS Groń Bujaków 2:2
(2:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice 17:00
 
4 kolejka
09.09 LKS Orzeł Kozy 0:0
(0:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
09.09 KS Iskra Rybarzowice 2:1
(1:0)
LKS Groń Bujaków 17:00
09.09 LKS Zamek Grodziec 0:6
(0:2)
GKS Czarni Jaworze II 17:00
09.09 LKS Słowian Łodygowice 2:10
(1:4)
LKS Ligota 17:00
09.09 KS Halny Kalna 1:3
(1:1)
LKS Sokół Zabrzeg 17:00
10.09 UKS Rotuz Bronów 3:0
(3:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice 17:00
 
5 kolejka
16.09 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 4:2
(1:1)
KS Iskra Rybarzowice 17:00
17.09 GKS Czarni Jaworze II 9:1
(3:1)
LKS Słowian Łodygowice 11:00
17.09 LKS Groń Bujaków 0:2
(0:0)
LKS Zamek Grodziec 11:00
17.09 LKS Ligota 5:0
(1:0)
KS Halny Kalna 17:00
11.11 LKS Sokół Zabrzeg LKS Orzeł Kozy 14:00
Spotkanie w pierwotnym terminie (17.09) odwołane z powodu zalania boiska.
11.11 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie UKS Rotuz Bronów 14:00
Spotkanie w pierwotnym terminie (17.09) odwołane z powodu zalania boiska.
 
6 kolejka
24.09 UKS Rotuz Bronów 12:0
(3:0)
KS Iskra Rybarzowice 16:00
04.11 LKS Orzeł Kozy LKS Ligota 14:00
04.11 LKS Zamek Grodziec LKS Wilamowiczanka Wilamowice 14:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
04.11 LKS Słowian Łodygowice LKS Groń Bujaków 14:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie przeniesione na 24.09, ostatecznie odwołany ze względu na stan murawy.
04.11 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie LKS Sokół Zabrzeg 14:00
W pierwotnym terminie (24.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
05.11 KS Halny Kalna GKS Czarni Jaworze II 14:00
 
7 kolejka
30.09 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 4:2
(2:1)
LKS Słowian Łodygowice 16:00
30.09 KS Iskra Rybarzowice 1:0
(0:0)
LKS Zamek Grodziec 16:00
01.10 GKS Czarni Jaworze II 2:1
(1:0)
LKS Orzeł Kozy 11:00
01.10 LKS Groń Bujaków 2:3
(1:1)
KS Halny Kalna 11:00
01.10 LKS Sokół Zabrzeg 1:4
(0:3)
UKS Rotuz Bronów 15:00
01.10 LKS Ligota 2:2
(0:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
 
8 kolejka
07.10 LKS Słowian Łodygowice 0:1
(0:0)
KS Iskra Rybarzowice 16:00
07.10 KS Halny Kalna 0:1
(0:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice 16:00
07.10 LKS Orzeł Kozy 1:3
(1:1)
LKS Groń Bujaków 16:00
07.10 LKS Sokół Zabrzeg 0:8
(0:3)
LKS Ligota 16:00
07.10 UKS Rotuz Bronów 7:2
(2:0)
LKS Zamek Grodziec 16:00
08.10 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 5:1
(1:1)
GKS Czarni Jaworze II 15:45
 
9 kolejka
14.10 LKS Zamek Grodziec 7:1
(3:1)
LKS Słowian Łodygowice 15:00
14.10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 1:1
(1:0)
LKS Orzeł Kozy 16:00
14.10 KS Iskra Rybarzowice 0:0
(0:0)
KS Halny Kalna 16:00
15.10 GKS Czarni Jaworze II 4:1
(2:1)
LKS Sokół Zabrzeg 11:00
15.10 LKS Groń Bujaków 2:3
(1:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 11:00
15.10 LKS Ligota 2:3
(1:3)
UKS Rotuz Bronów 16:00
 
10 kolejka
21.10 KS Halny Kalna LKS Zamek Grodziec 15:00
21.10 LKS Orzeł Kozy KS Iskra Rybarzowice 15:00
21.10 LKS Sokół Zabrzeg LKS Groń Bujaków 15:00
21.10 LKS Ligota GKS Czarni Jaworze II 15:00
21.10 UKS Rotuz Bronów LKS Słowian Łodygowice 15:00
21.10 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie LKS Wilamowiczanka Wilamowice 15:00
 
11 kolejka
28.10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice LKS Sokół Zabrzeg 15:00
28.10 KS Iskra Rybarzowice LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 15:00
28.10 LKS Zamek Grodziec LKS Orzeł Kozy 15:00
28.10 LKS Słowian Łodygowice KS Halny Kalna 15:00
29.10 GKS Czarni Jaworze II UKS Rotuz Bronów 11:00
29.10 LKS Groń Bujaków LKS Ligota 11:00
 
IV Liga Śląska

POZ Drużyna M PKT
1 Wodzisław 9 18
2 Radziechowy 10 17
3 Bełk 9 17
4 Bytom 9 16
5 Landek 10 16
6 Wilcza 9 15
7 Czaniec 9 15
8 Gaszowice 9 14
9 TSP II 10 13
10 Goczałkowice 10 13
11 Jasienica 9 12
12 Ustroń 9 11
13 Skoczów 9 11
14 Tychy II 9 10
15 Racibórz 9 5
16 Lędziny 9 5
Okręgówka

POZ Drużyna M PKT
1 Czechowice-Dz. 10 27
2 Bestwina 11 23
3 Drogomyśl 11 22
4 Wisła 11 20
5 Góral 11 19
6 Chybie 10 19
7 Koszarawa Ż. 10 18
8 Dankowice 11 17
9 Jaworze 10 16
10 Puńców 11 16
11 Pruchna 11 13
12 Łękawica 11 10
13 Leśna 11 9
14 Zebrzydowice 11 7
15 Żabnica 11 5
16 Wilkowice 11 2
A Klasa Bielsko

POZ Drużyna M PKT
1 Bestwinka 8 24
2 Rekord II 9 21
3 Pisarzowice 8 21
4 Hecznarowice 8 13
5 Czechowice-Dz. II 9 12
6 Kobiernice 8 10
7 Kaniów 8 10
8 Wapienica 7 9
9 Bystra (k. Bielska) 7 9
10 Godziszka 8 9
11 Międzyrzecze 8 7
12 Buczkowice 7 6
13 Mazańcowice 7 0
A Klasa Skoczów

POZ Drużyna M PKT
1 Zabłocie 10 24
2 Goleszów 11 22
3 Kończyce M. 10 20
4 Pogwizdów 10 20
5 Bąków 11 20
6 Skoczów II 11 18
7 1909 Piast 10 17
8 Brenna 11 15
9 Kończyce W. 11 14
10 Kaczyce 11 14
11 Strumień 11 12
12 Pielgrzymowice 11 10
13 Dębowiec 11 9
14 Ochaby 11 0
A Klasa Żywiec

POZ Drużyna M PKT
1 Węgierska G. 9 27
2 Milówka 10 22
3 Babia Góra 9 19
4 Rajcza 8 18
5 Radziechowy II 8 15
6 Pietrzykowice 8 14
7 Czernichów 8 13
8 Gilowice 9 11
9 Cisiec 9 10
10 Soła Ż. 9 6
11 Ujsoły 8 6
12 Pewel M. 9 4
13 Lipowa 8 4
14 Sopotnia 8 4
B Klasa Bielsko

POZ Drużyna M PKT
1 Bronów 8 21
2 Jaworze II 8 19
3 Międzybrodzie 7 17
4 Ligota 8 16
5 Wilamowice 8 15
6 Rybarzowice 9 13
7 Kozy 7 11
8 Grodziec 8 9
9 Zabrzeg 7 6
10 Bujaków 8 4
11 Kalna 8 4
12 Łodygowice 8 0
B Klasa Skoczów

POZ Drużyna M PKT
1 Istebna 8 20
2 Pogórze 7 16
3 Górki W. 8 11
4 Pierściec 7 11
5 Nierodzim 7 10
6 Iskrzyczyn 7 10
7 Hażlach 7 8
8 Wielkie II 6 7
9 Rudnik 6 2
10 Golasowice 5 0
B Klasa Żywiec

POZ Drużyna M PKT
1 Juszczyna 8 22
2 Pewel Śl. 8 19
3 Zarzecze 7 14
4 Korbielów 9 13
5 Jeleśnia 8 13
6 Trzebinia 7 12
7 Słotwina 8 9
8 Łękawica II 9 8
9 Bystra (k. Żywca) 8 7
10 Kocierz 7 4
11 Przyborów 7 1

Dodaj komentarz